תקנון אתר

תנאי שימוש באתר www.matidushinsky.com

תקנון השימוש באתר נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד

 

קדימון

www.matidushinsky.com (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר ייצוגי ליצירת קשר ומכירות,  של ציורים על בקבוקי יין וכדומה, ציורים על קנבס והעתקים שונים, ציורים על עלים, ציורים על אבנים, ומוצרים עם מאפיינים אומנותיים, חלקם במהדורה מוגבלת, והנך מוזמן לקחת בו חלק לגלוש  ולבצע רכישת מוצרים בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך (להלן: המבקר באתר) לבין אתר: מס' עוסק: 312598089 – מטי דושינסקי – אומנות משכרת, רחוב בן איש חי 13 בית שמש ישראל (להלן: האתר).

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 

קניין רוחני וזכויות יוצרים

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה  ותמונות הציורים לרבות גרפיקה, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ”ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב  מראש מהאתר. 

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקה, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של www.matidushinsky.com

ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף קניין רוחני וזכויות יוצרים) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 

מדיניות אחריות על מוצרים הנרכשים באתר

האתר אחראי על תקינות ושלמות המוצרים ודואג לכך כי המוצרים יהיו באיכות גבוהה.

האתר אינו אחראי על שינויי צבע העלולים להראות במוצר המתקבל בשל שימוש בצגי מחשב שונים.

המוצרים המוצגים באתר הינם להמחשה בלבד, הנהלת האתר תשתדל לספק מוצר הנראה בקירוב למוצג באתר, עדיין ייתכנו שינויים קלים במוצר המוגמר, הן בעבודת יד והן מוצרים מודפסים ו\או אחרים ומכל סיבה שהיא, הנהלת האתר לא תישא באחריות לשינויים מהן אלו, והן לא יהוו סיבה להחזרת המוצר לאחר הרכישה.

 

מומלץ לוודא טרם הרכישה שאכן בחרתם את הגודל הרצוי.

 

תנאים לרכישה באתר ותשלומים

רשאי לבצע רכישה באתר אזרח ישראל מעל גיל 18 ומעלה, או אזרח חו”ל או ישות משפטית שהוקמה כחוק במדינתה, מחזיק כרטיס אשראי בתוקף של החברות דלהלן: ויזה כ.א.ל. ישראכרט בע”מ. אמריקן אקספרס בע”מ.

אישור הרכישה באתר מותנה באישור חברת האשראי לביצוע העסקה כהתחייבות המבקר באתר.

במידה ולא אושרה העסקה על ידי חברת האשראי תשלח הודעה לרוכש, במידה ולא יוסדר התשלום תוך 3 ימי עסקים האתר יהא רשאי לבטל את העסקה.

 

מדיניות משלוחים בתחומי ישראל

המבקר באתר רשאי לבחור בעת ביצוע העסקה את אופן קבלת המוצר,

א. באיסוף עצמי מרחוב בן איש חי 13 בית שמש, בתיאום טלפוני. ב. באמצעות חברת שליחויות  (על פי שיקול דעת האתר) עד הבית תוך 14 ימי עסקים.(לתושבי ישראל) בתוספת תשלום דמי המשלוח כפי שיסוכם מול העסק.

במידה וחברת השליחויות אינה מספקת שירותי משלוח לכתובת שביקש המבקר באתר, הנהלת האתר תיצור קשר עם המבקר באתר לתיאום כתובת חילופית למשלוח.

 (אופן הגעת משלוח לחו”ל ומחיר משלוח  לחו"ל אינו מוצג באתר ויש לתאם בנפרד מול הנהלת האתר)

 

מדיניות החזרים וביטול עסקה

מבקר באתר אשר ביצע  רכישת מוצר באמצעות האתר רשאי לבטל את עסקת האשראי בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א-1981. במקרה של סתירה, הוראות החוק יגברו על הוראות תקנון זה. על הרוכש למסור הודעת ביטול לכתובת דואר אלקטרוני matid05271@gmail.com 

במקרה של ביטול העסקה, יושב למבקר באתר – הרוכש הסכום ששולם על ידו בגין המוצר או השירות, בניכוי דמי ביטול בשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך.  האחריות המלאה להחזרת המוצר למקום העסקה של האתר היא על חשבון הגולש , כאשר המוצר במצבו כפי שקיבל אותו מן החברה, ובאריזתו המקורית.

למעט ציור או מוצר בהזמנה אישית.

 

אבטחה וסליקה בטוחה

לשם ביטחון המידע האישי של המבקרים באתר, ולצורך ביצוע רכישה מאובטחת ללקוחות האתר, נעשה שימוש באתר באמצעי האבטחה וההצפנה הטובים ביותר ובמערכת הסליקה של חברת קארדום.

 

זמני פעילות

ימי הפעילות באתר ובעסק הינם בימים ראשון עד חמישי בשעות הפעילות,

ולמעט בשבתות וחגי ישראל, חול המועד, וערב שבת וחג, וכן יינתן שירות בצורה מצומצמת בימי החנוכה, פורים, ובימי צום ותענית.

 

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר אינה מתחייבת לספק שרות באם תהיה לעקרונות ודיני תורת ישראל  בכל צורה שהיא.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר/מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהא כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר www.matidushinsky.com

 

הרשמה באתר

מבקר באתר אשר נרשם לקבלת מידע באימייל מצהיר כי הוא מסכים לקבלת הודעות שיווקיות ולקבל תדברי פרסומת לפי חוק התקשורת תיקון מס’ 40 התשס”ח .כל גולש רשאי לבחור שלא להצטרף וכן להסיר את פרטיו מרשימת התפוצה בכל עת שיבחר.

 

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחלוקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד.